EPHEMERA FESTIVAL 2021 - EUFORIA

  • Koncert
  • Eksperymentalna
  • Elektronika
  • Polskie
  • Zagraniczne
  • W plenerze

EPHEMERA FESTIVAL 2021 - EUFORIA

Sobota, 28 sierpnia 2021

17:00

od 60 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Festiwal Ephemera z ramienia Unsound odbędzie się już w dniach 26-29 sierpnia w Warszawie!

Jeśli dożynki, to tylko z Unsoundem. A dokładniej to Ephemerą, bo właśnie tak nazywa się inicjatywa organizatorów krakowskiego festiwalu. Czym właściwie jest wydarzenie, które odbędzie się w ostatni weekend sierpnia? Sprawdźcie sami. Na pewno będzie eklektycznie, efemerycznie i wydarzenie na długo zapadnie w naszej pamięci. Zagrają LORAINE JAMES, AYA, JULIANA HUXTABLE, OCTO OCTA, YOUNG MAJLI, DOGHEADSURIGERI oraz CCL. Z kolei z live actami pojawią się polskie artystki ZAMILSKA oraz WE WILL FAIL.

informacja organizatora

Wyjątkowa impreza odbywająca się na dwóch scenach nadwiślańskiego klubu Lunapark, który wyposażymy we własne nagłośnienie oraz zajmiemy się oprawą wizualną. Zapowiada się jedno z ciekawszych wydarzeń tego lata w Warszawie, zwłaszcza, że, w przeciwieństwie do całonocnych rave’ów, Euforia zacznie się po południu i skończy przed północą. Przed nami dużo tanecznej muzyki. Na scenie pojawią się artystki i artyści, w tym mocna, queerowa reprezentacja ze Stanów, Wielkiej Brytanii i Polski. Euforia jest wyrazem wsparcia dla społeczności LGBTQ+. Zagrają LORAINE JAMES, AYA, JULIANA HUXTABLE, OCTO OCTA, YOUNG MAJLI, DOGHEADSURIGERI oraz CCL. Z kolei z live actami pojawią się polskie artystki ZAMILSKA oraz WE WILL FAIL. Wydarzenie powstaje we współpracy kuratorskiej z warszawskim producentem, DJ-em i aktywistą AVTOMATEM, który również wystąpi tego dnia w secie b2b  z włoskim specjalistą od perkusyjnych brzmień – TSVI.

miejsce

Lunapark

Warszawa, Wał Miedzeszyński 407

Lunapark to koncerty, spektakle, imprezy i dobre jedzenie w jednym! Lunapark to plenerowy kompleks o charakterze kulturalnym, gastronomicznym i rozrywkowym. Twórcy Nocnego Marketu, klubów Hocki Klocki i Niebo, oraz Żarcia na Kółkach i baru Warmut stoją za nową plenerową inicjatywą, która stylistyką nawiązuje do znanych Wam z dzieciństwa wesołych miasteczek. W jego skład wchodzą dwie klubokawiarnie Wata Cukrowa i Hocki Klocki oraz Mini Market.