EPHEMERA FESTIVAL 2021 - EUFORIA

  • Koncert
  • Eksperymentalna
  • Elektronika
  • Polskie
  • Zagraniczne
  • W plenerze

EPHEMERA FESTIVAL 2021 - EUFORIA

Sobota, 28 sierpnia 2021

17:00

od 60 

Festiwal Ephemera z ramienia Unsound odbędzie się już w dniach 26-29 sierpnia w Warszawie!

Jeśli dożynki, to tylko z Unsoundem. A dokładniej to Ephemerą, bo właśnie tak nazywa się inicjatywa organizatorów krakowskiego festiwalu. Czym właściwie jest wydarzenie, które odbędzie się w ostatni weekend sierpnia?

Na pewno będzie eklektycznie - spodziewajmy się zarówno występów muzycznych, performensu, jak i sztuki wizualnej. Oprawę muzyczną zapewnią m.in. 1988, Alyona czy BbyMutha. I choć nie znamy jeszcze pełnego programu festiwalu i wszystkich nazwisk, to ufamy marce Unsoundu. W ciemno zakładamy, że wydarzenie, choć brzmi efemerycznie, na długo zapadnie w naszej pamięci. Będzie „cudownie i pożytecznie”.

Już w dniach 26 - 29 sierpnia dowiemy się, co brzmi w trawie na polanach sztuki eksperymentalnej.

informacja organizatora

Queerowa, wspierająca środowisko LGBTQ+ impreza odbywająca się przez całe popołudnie i wieczór w nadwiślańskim klubie Lunapark. Za nagłosnienie i scenografię wydarzenia odpowiada festiwal Ephemera. Zagrają LORAINE JAMES, AYA, JULIANNA HUXTABLE, OCTO OCTA, YOUNG MAJLI oraz DOGHEADSURIGERI. Wydarzenie powstaje we współpracy z warszawskim producentem, dj-em i aktywistą AVTOMATEM, który również wystąpi tego dnia. x

miejsce

Lunapark

Warszawa, Wał Miedzeszyński 407

Lunapark to koncerty, spektakle, imprezy i dobre jedzenie w jednym! Lunapark to plenerowy kompleks o charakterze kulturalnym, gastronomicznym i rozrywkowym. Twórcy Nocnego Marketu, klubów Hocki Klocki i Niebo, oraz Żarcia na Kółkach i baru Warmut stoją za nową plenerową inicjatywą, która stylistyką nawiązuje do znanych Wam z dzieciństwa wesołych miasteczek. W jego skład wchodzą dwie klubokawiarnie Wata Cukrowa i Hocki Klocki oraz Mini Market.